Naturoti žurnalas - internetinis leidinys apie šių dienų pasaulį ir jo poveikį mūsų sveikatai.
Naturoti žurnalas palaiko ir skatina informacinę sklaidą tvarumo bei sveikatos temomis. Tuo pačiu kuria ieškančią, besidominčią, įtraukią ir didelių užmojų turinčią bendruomenę, kuriai svarbu pasaulis, kuriame gyvename ir tai, kaip jame jaučiamės.
Tikime, kad aktualios idėjos, svarbios temos, patikrinta informacija, kūrybingas balsas, įkvepiančios istorijos ir ilgalaikė patirtis daro teigiamą bei tvarų poveikį visuomenei ir mūsų kasdieniam gyvenimui.
KAIP PRENUMERUOTI?
Leidinys yra Naturoti dovana skaitytojams ir parduotuvės lankytojams. Jis vientisas, naujais straipsniais pildomas kiekvieną savaitę, prieinamas kasdien, todėl galite jį skaityti Naturoti tinklapyje bet kuriuo Jums patogiu metu.
Prekinis ženklas, ne tik kuriantis veiksmingas kūno priežiūros priemones, bet ir besiremiantis tvirtomis vertybėmis. Įdomu pažvelgti į jį iš vidaus? Kartu pasidomėkime kūno priežiūros priemonių kūrimo subtilybėmis bei sužinokime, kokia yra pačios kūrėjos plaukų priežiūros rutina.
Pasirinkote Pura gertuvę? Štai ką svarbu žinoti prieš pradedant ją naudoti.
Ką svarbu žinoti, jeigu norite įsigyti PURA gertuvę, kad ji atitiktų visus Jūsų ar Jūsų vaiko poreikius?
Saugios, sertifikuotos, praktiškos, paremtos tikromis vertybėmis ir saugančios sveikatą bei Žemę.
Daugelis mūsų savo galvose girdime vidinį balsą. Kartais jis yra tikrai geras draugas ir patarėjas, tačiau neretai įkyriai trukdo susikaupti, kuria liūdnus scenarijus, mus gąsdina, kelia nerimą, stabdo. Kiek daug darbo reikia įdėti, kad su tuo vidiniu balsu susitartume. Tačiau autorius Ethan Kross teigia, kad vidinį balsą galima išmokti valdyti. Tai padaryti gali netgi vaikai. Ethan Kross dalinasi su mumis patarimais, kaip padėti vaikams pažinti savo vidinį balsą ir jį nukreipti tinkama linkme.
Didžioji dauguma suaugusiųjų jau žino apie liežuvio valymo svarbą. Dalis jų tai praktikuoja reguliariai, kiti, galbūt, dar tik ketina pradėti. Mokslas jau kurį laiką patvirtino, kad liežuvio valymas yra svarbus geresnei burnos ertmės sveikatai. O kaip vaikai? Ar jiems irgi reikia valyti liežuvį?
Vėl užliūliuota basapėdės vasaros pasitinku rudenį be batų. Tiksliau, turiu jų kiemui, miškams, išvykoms į gamtą, bet štai tokių dailesnių išeiginių irgi reikėtų. Juolab, kad saviškių teko atsisakyti, kai po antro nėštumo pėda dar labiau išplatėjo ir praktiškai visi ,,iki vaikų" turėti batai tapo man per maži. Batų spintos perversmas tęsiasi.
Knygos apie pasaulį padeda praplėsti akiratį, sužinoti ne tik įdomių, bet ir svarbių dalykų, galbūt keičiančių ne tik mąstymą, bet ir gyvenimo būdą ar elgesį. Vaikams skirtų knygų apie šiuolaikinio pasaulio problemas, kurios telpa į žodžius ekologija bei tvarumas, tikrai netrūksta, tačiau jų paprastai tenka paieškoti ilgėliau. Todėl štai sąrašas knygų, kurios padės susipažinti su aplinkosaugos situacija, pažinti problemas ir netgi paieškoti sprendimų.
Baisiausias miško žvėris jau seniai yra ne uodas, bet jį nukonkuravusi erkė. Ar žinote, kokie patys veiksmingiausi būdai išvengti erkių ir ką daryti, jeigu erkė jau įsisiurbė?
Suraskite geriausią kineziterapeutą savo vaikui naudodamiesi šiuo sąrašu.
Mokslininkai nustatė, jog priklausomai nuo to, kaip plauname ir džioviname daugkartines sauskelnes, jų anglies pėdsakas gali būti iki keturių kartų mažesnis nei vienkartinių sauskelnių.
Kad miegas būtų kokybiškas ir saldus, o vaikas pabustų pailsėjęs bei kupinas jėgų - kokį čiužinį pasirinkti?
Įdomi ir vertinga informacija apie aplinką bei sveikatą, galinti pasiekti Jus ten, kur esate - namuose, automobilyje, sporto klube ar gamtoje.
Nežinote, ar pasirinkto dezodoranto sudėtis saugi? Pasitikrinkite čia.
Nėštumas ir žindymas yra unikalūs ir jautrūs gyvenimo laikotarpiai tiek mamai, tiek jos mažyliui. Todėl itin svarbu daug dėmesio skirti kasdien naudojamoms kūno priežiūros priemonėms - kad jo būtų švelnios ir saugios abiems. Pasidomėkime, kaip pasirinkti tinkamus dezodorantus.
Kiekvienas nusipelnėme saugios ir iš kokybiškų medžiagų pagamintos gertuvės. Kaip tokią pasirinkti? Sužinokite šiame gertuvių gide.
Europa imasi ryžtingų veiksmų siekdama apsaugoti mus ir Žemę nuo žmonijos kuriamų kenksmingų medžiagų
Gili žiema, žvarbus ruduo ar šaltas pavasaris nėra priežastis sėdėti užsidarius namuose. Juo labiau vaikams, kuriems kaip oras būtinos galimybės pajudėti bei susipažinti su pasauliu. Be abejonės, mūsų pareiga pasirūpinti, kad jie tai darytų saugiai, todėl visada pravartu žinoti, kaip apsaugoti mažųjų odelę nuo kenksmingo šalčio poveikio.
Daug girdime kalbant apie kremus nuo saulės bei jų SPF faktorių. O kaip su drabužiais, kaip veiksmingai jie mus saugo nuo saulės ir kokį SPF atitikmenį pasirinkti?
Turbūt nedaugelis esame girdėję, jog akių gydytojai rekomenduoja vaikų akis saugoti nuo kenksmingo saulės spindulių poveikio. Kyla klausimas - kaip pasirinkti tinkamiausius akinius vaikui?
Sintetiniai drabužiai yra be galo paplitę pasaulyje ir tikiu, kad kiekvienas iš mūsų jų galime savo spintoje surasti. Taip, jie galbūt ir patogūs dėvėti, nereikalauja specialios priežiūros ir yra nebrangūs, tačiau visa tai turi savo kainą. Sintetiniai drabužiai teršia mūsų planetą mikroplastiko dalelėmis.
Trys moksliškai įrodyti būdai, padėsiantys atsikratyti dulkių erkučių mikštuose vaikų žaisluose.
Vaikus nuo pat gimimo supa žaislai. Jie padeda lavinti, edukuoti, supažindinti mažylį su pasauliu. Deja, ne visi žaislai yra saugūs mūsų mažiausiems. Kas, kaip ir kodėl? Sužinokite šiame straipsnyje.
Ftalatai - žaisluose, kosmetikoje, maiste. Kaip jų išvengti?
Kaip atrodytų vaiko kuprinė ir jos turinys, jeigu naudotume tik ekologiškas priemones? Ar tai iš viso įmanoma? Mes sakome, kad taip. Ekologiškos priemonės mokyklai tikrai egzistuoja.
Didžioji dalis vaiko pasaulėžiūros susiformuoja šeimoje. Joje įgyjame savo pirmąsias vertybes, požiūrį į pasaulį, meilę aplinkai. Augantis sąmoningas žmogus yra teisinga Žemės ateitis, todėl ir vaiką auginančiųjų misija nėra lengva. Gerai, kad šiais informaciniais laikais galime gana lengvai vieni su kitais pasidalinti idėjomis ir mintimis, tad šį kartą siūlome pasisemti minčių iš to, kaip mums rodosi, kokia ta vaikų edukacija ekologijos tema galėtų būti.
Kad tinkamai pasirinktume kuri produkcija yra ekologiška, o kuri – ne, turime būti susipažinę su jos ženklinimu.
Medvilnė – vienas plačiausiai naudojamų natūralių pluoštų, tačiau jis turi alternatyvų. Vilna, linas, sojos, kanapių, bambukų pluoštai. Sužinokime apie juos daugiau.
Drabužiams gaminti naudojami patys įvairiausi audiniai - nuo natūralių iki sintetinių. Pastaruoju metu vis dažniau girdime kalbant ir apie ekologišką medvilnę. Kodėl turėtume ją rinktis?
Nūdien labai dažnai girdime linksniuojant žodį - tvarumas? Bet kas tai? O ar mada irgi gali būti tvari? Kuo ji pranašesnė už įprastinę tekstilės pramonę? Pamėginkime paieškoti atsakymų šiame straipsnyje.